TOP LIGHT Ocean K80 RC - Stropní LED svítidlo Ocean K 80, 100W, 3000-6500K, 10000lm, Ø780, bílá + dálkové ovládání
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Ocean K80 RC |
Dostupnost:
Skladem poslední 2 ks
ihned k odeslání Další kusy
dodání 3-10 dnů
ihned k odeslání Další kusy
dodání 3-10 dnů
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá, studená bílá, nastavitelná, neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6500 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 100, LED max 100 W |
| Světelný tok: | 10000 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Stmívání LED: | ano |
| Včetně dálkového ovládání: | ano |
| Průměr: | 780 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
TOP LIGHT Ocean H80 RC - Stropní LED svítidlo Ocean H 80, 100W, 3000-6500K, 10000lm, 760x760, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 241 Kč
Mohlo by vás zajímat
TOP LIGHT Ivona 40B RC - Stropní LED svítidlo Ivona 40B 24W, 3000-6500K, 2400lm, Ø415, bílá/třpytivý efekt + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
719 Kč
TOP LIGHT Revit H120B RC - Stropní LED svítidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
3 455 Kč
TOP LIGHT Ocean KM RC - Stropní LED svítidlo Ocean KM 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø450, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
1 476 Kč
TOP LIGHT Revit 60C RC - Stropní LED svítidlo Revit 60C 50W, 3000-6500K, 5000lm, Ø600, černá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
1 979 Kč
TOP LIGHT Ocean K RC - Stropní LED svítidlo Ocean K 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø550, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
1 780 Kč
TOP LIGHT Revit 60B RC - Stropní LED svítidlo Revit 60B 50W, 3000-6500K, 5000lm, Ø600, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
1 979 Kč
TOP LIGHT Norman 50C RC - Stropní LED svítidlo Norman 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø490, černá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 402 Kč
TOP LIGHT Revit 40B RC - Stropní LED svítidlo Revit 40B 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
1 376 Kč
TOP LIGHT Dekor 50C RC - Stropní LED svítidlo Dekor 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, černá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
2 177 Kč
TOP LIGHT Metal 60B RC - Stropní LED svítidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, bílá + dálkové ovládání
Skladem 6 ksihned k odeslání
1 979 Kč



























































