TOP LIGHT Silver KM 6000 - Stropní LED svítidlo Silver KM 18W, 6000K, 1620lm, IP44, Ø330, chrom
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Silver KM 6000 |
Dostupnost:
není sklademdodání 3-10 dnů
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | chrom-lesklý |
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 6000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 18 W |
| Světelný tok: | 1620 lm |
| Průměr: | 330 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
TOP LIGHT Silver KL 6000 - Stropní LED svítidlo Silver KL 24W, 6000K, 2160lm, IP44, Ø380, chrom
není sklademdodání 3-10 dnů
719 Kč
TOP LIGHT Silver KS 6000 - Stropní LED svítidlo Silver KS 10W, 6000K, 900lm, IP44, Ø280, chrom
není sklademdodání 3-10 dnů
359 Kč
Mohlo by vás zajímat
TOP LIGHT Comet 20C CCT - Stropní LED svítidlo Comet 20C CCT 15W, 3000/4000/6500K, 1500lm, IP54, Ø200, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
494 Kč
TOP LIGHT Twister 30 - Stropní koupelnové LED svítidlo Twister 30 IP44, 18W, 4000K, 1800lm, Ø300, bílá/třpytivý efekt
není sklademdodání 3-10 dnů
539 Kč
TOP LIGHT Comet 40C CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Comet 40W, 3000K/4000K/6500K, 4000lm, Ø400, IP54, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
899 Kč
TOP LIGHT Dunaj K30 CCT - Stropní LED svítidlo Dunaj 24W, 3000/4000/6500K, 2640lm, IP44, Ø320, bílá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
359 Kč
TOP LIGHT Spirit 40D CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Spirit 36W, 3000/4000/6500K, 3600lm, IP44, Ø400, hnědá/imitace dřeva
není sklademdodání 3-10 dnů
719 Kč
TOP LIGHT Onyx HS CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Onyx CCT 10W, 3000/4000/6500K, IP44, 1000lm, 290x290, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
539 Kč
TOP LIGHT Petal 40C CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Petal 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP44, Ø350, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
899 Kč
TOP LIGHT Comet 40B CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Comet 40W, 3000K/4000K/6500K, 4000lm, Ø400, IP54, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
899 Kč
TOP LIGHT Petal 50C RC - Stropní koupelnové LED svítidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, černá/bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 438 Kč
TOP LIGHT Onyx KM CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Onyx CCT 18W, 3000/4000/6500K, IP44, 1800lm, Ø340, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
719 Kč




























































