Globo 41295-36 - Stropní LED svítidlo Silvie 36W, 3000-6000K, 3000lm, bílá/chrom/opál + dálkové ovládání
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-41295-36 |
Dostupnost:
skladem poslední kus
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | křišťál, kov, akryl (plast) |
| Barva: | bílá, chrom-lesklý, opál |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 36 W |
| Světelný tok: | 400-3000, 3000 lm |
| Stmívání LED: | ano |
| Včetně dálkového ovládání: | ano |
| Délka: | 470 mm |
| Šířka: | 470 mm |
| Výška: | 76 mm |
Mohlo by vás zajímat
Globo 67227-100B - Stropní LED svítidlo Gabriel 80W, 3000-6000K, 2800lm, černá/opál + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 28 ksdodání 3-6 prac. dní
7 269 Kč
Globo 41745-60 - Stropní dřevěné LED svítidlo Rainer 60W, 3500lm, 3000-6000K, Ø800, přírodní
skladem u dodavatele 31 ksdodání 3-6 prac. dní
5 216 Kč
Globo 67162-50D - K5 křišťálové stropní svítidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 3965lm, čirá/chrom + dálkové ovládání
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
5 600 Kč
Globo 41745-48 - Stropní dřevěné LED svítidlo Rainer 48W, 3100lm, 3000-6000K, Ø600, přírodní
skladem u dodavatele 49 ksdodání 3-6 prac. dní
3 632 Kč
Globo 41745-24 - Stropní dřevěné LED svítidlo Rainer 24W, 1800lm, 3000-6000K, Ø400, přírodní
skladem u dodavatele 19 ksdodání 3-6 prac. dní
2 008 Kč




























































