Nowodvorski 8926 - Stropní svítidlo EYE TONE 1xGU10, Ø90, bílá/zlatá
| Výrobce: Nowodvorski | |
| Kód: Tec-8926 |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání Dalších 468 ks - skladem u dodavatele
dodání 6-12 dnů
ihned k odeslání Dalších 468 ks - skladem u dodavatele
dodání 6-12 dnů
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Nowodvorski |
| Adresa výrobce: | Ul. Bojemskiego 11, 42-200 Częstochowa, PL |
| E-mail: | gpsr@nowodvorski.com |
| Další informace: | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Materiál: | plast, ocel |
| Barva: | bílá, zlatá |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 89, 90 mm |
| Výška: | 115 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
Nowodvorski 8932 - Stropní svítidlo EYE TONE 1xGU10, Ø90, černá/stříbrná
skladem u dodavatele 317 ksdodání 6-12 dnů
777 Kč
Nowodvorski 8928 - Stropní svítidlo EYE TONE 1xGU10, Ø90, bílá/stříbrná
skladem u dodavatele 385 ksdodání 6-12 dnů
777 Kč
Nowodvorski 8931 - Stropní svítidlo EYE TONE 1xGU10, Ø90, černá/zlatá
skladem u dodavatele 662 ksdodání 6-12 dnů
777 Kč
Nowodvorski 8930 - Stropní svítidlo EYE TONE 1xGU10, Ø90, černá/černá lesklá
skladem u dodavatele 580 ksdodání 6-12 dnů
777 Kč
Nowodvorski 8925 - Stropní svítidlo EYE TONE 1xGU10, Ø90, bílá/bílá lesklá
skladem u dodavatele 1347 ksdodání 6-12 dnů
777 Kč
Mohlo by vás zajímat
Nowodvorski 8930 - Stropní svítidlo EYE TONE 1xGU10, Ø90, černá/černá lesklá
skladem u dodavatele 580 ksdodání 6-12 dnů
777 Kč
Nowodvorski 6528 - Stropní svítidlo Point plexi L 1xE27, Ø127, ocel/bílá
skladem u dodavatele 33 ksdodání 6-12 dnů
1 069 Kč
Nowodvorski 8932 - Stropní svítidlo EYE TONE 1xGU10, Ø90, černá/stříbrná
skladem u dodavatele 317 ksdodání 6-12 dnů
777 Kč
Nowodvorski 8925 - Stropní svítidlo EYE TONE 1xGU10, Ø90, bílá/bílá lesklá
skladem u dodavatele 1347 ksdodání 6-12 dnů
777 Kč
Nowodvorski 6526 - Stropní svítidlo Point plexi M 1xGU10, Ø127, ocel/černá
skladem u dodavatele 471 ksdodání 6-12 dnů
923 Kč
Nowodvorski 8931 - Stropní svítidlo EYE TONE 1xGU10, Ø90, černá/zlatá
skladem u dodavatele 662 ksdodání 6-12 dnů
777 Kč
Nowodvorski 6530 - Stropní svítidlo Point plexi L 1xE27, Ø127, ocel/černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 069 Kč
Nowodvorski 6525 - Stropní svítidlo Point plexi M 1xGU10, Ø127, ocel/bílá
skladem u dodavatele 116 ksdodání 6-12 dnů
923 Kč
Nowodvorski 8928 - Stropní svítidlo EYE TONE 1xGU10, Ø90, bílá/stříbrná
skladem u dodavatele 385 ksdodání 6-12 dnů
777 Kč

























































