Sollux SL.0998 - Stropní svítidlo LAGOS 40 1xGU10, Ø60, bílá
| Výrobce: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0998 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Další informace: | SOLLUX LIGHTING MUZOLF SP.K |
| Materiál: | ocel |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 60 mm |
| Výška: | 400 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0997 - Stropní svítidlo LAGOS 20 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 120 ksdodání 4-14 dní
493 Kč
Sollux SL.0999 - Stropní svítidlo LAGOS 60 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 215 Kč
Sollux SL.0996 - Stropní svítidlo LAGOS 10 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 168 ksdodání 4-14 dní
332 Kč
Mohlo by vás zajímat
Sollux SL.0678 - Stropní svítidlo SALGADO betonové 1xE27
skladem u dodavatele 85 ksdodání 4-14 dní
573 Kč
Sollux SL.0489 - Stropní svítidlo QUAD betonové 1xGU10
skladem u dodavatele 127 ksdodání 4-14 dní
573 Kč
Sollux SL.0681 - Stropní svítidlo ARIZ betonové 1xE27
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
573 Kč
Sollux SL.0646 - Stropní svítidlo VALDE betonové 1xGU10 AR111
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
700 Kč
Sollux SL.0645 - Stropní svítidlo CULLO betonové 1xGU10 AR111
skladem u dodavatele 58 ksdodání 4-14 dní
676 Kč
Sollux SL.0492 - Stropní svítidlo ORBIS 1xGU10 přírodní dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
619 Kč
Sollux SL.0884 - Stropní svítidlo QUATRO 2 betonové 2xGU10 AR111
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
1 376 Kč
Sollux SL.0915 - Stropní svítidlo QUATRO 1 přírodní dřevo 1xGU10 AR111
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 032 Kč
Sollux SL.0493 - Stropní svítidlo QUAD přírodní dřevo 1xGU10
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
619 Kč
Sollux SL.0999 - Stropní svítidlo LAGOS 60 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 215 Kč


























































