Italux MXM-2580/3 BK - Stropní svítidlo Rayo 3xE27, Ø450, černá
| Výrobce: Italux | |
| Kód: Ita-MXM-2580/3 BK |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání
ihned k odeslání
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Italux |
| Adresa výrobce: | Rebusowa 3, 02-292 Warszawa |
| E-mail: | italux@italux.pl |
| Další informace: | ITALUX Janusz Baran sp. k. |
| Materiál: | ocel |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 450 mm |
| Výška: | 230 mm |
























































