Nowodvorski 6845 - Stropní svítidlo Salva G 4xE27, Ø500, sklo/chrom
| Výrobce: Nowodvorski | |
| Kód: Tec-6845 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Nowodvorski |
| Adresa výrobce: | Ul. Bojemskiego 11, 42-200 Częstochowa, PL |
| E-mail: | gpsr@nowodvorski.com |
| Další informace: | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | chrom-lesklý |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x25, 4x60, 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Průměr: | 50.00, 500 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| Výška: | 700, 70 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
Nowodvorski 5428 - Stropní svítidlo Salva E 5xGU10, Ø350, sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 723 Kč
Nowodvorski 6948 - Stropní a nástěnné koupelnové svítidlo Brazos 1xG9, Ø80, IP44, chrom/sklo
skladem u dodavatele 567 ksdodání 6-12 dnů
874 Kč
Nowodvorski 5424 - Stropní svítidlo Salva C 3xGU10, Ø350, sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 750 Kč
Nowodvorski 4302 - Stropní svítidlo Kendo 2xE27, 300x300, ocel/sklo
skladem 4 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
379 Kč


























































