TK Lighting 6577 - Stropní textilní svítidlo Linobianco 3xE27, Ø450, bílá/přírodní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6577 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, textil, plast |
| Barva: | bílá, přírodní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x15, 4x15 W |
| Počet žárovek: | 3, 4 |
| Průměr: | 450 mm |
| Výška: | 160 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6575 - Textilní lustr Linobianco 3xE27, Ø470, bílá/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 671 Kč
TK Lighting 6573 - Textilní lustr Linobianco 3xE27, Ø500, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 810 Kč
TK Lighting 6576 - Textilní lustr Linobianco 4xE27, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
3 417 Kč
TK Lighting 6578 - Stropní textilní svítidlo Linobianco 4xE27, Ø600, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
2 639 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 5241 - Textilní lampa Linobianco 1xE27, Ø500, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
2 893 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 3230 - Stropní dětské svítidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, zelená
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 047 Kč
TK Lighting 4180 - Stropní svítidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø450, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 666 - Stropní svítidlo Vaio white 5xE27, Ø500, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 188 Kč
TK Lighting 4242 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø600, bílá/černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
2 204 Kč
TK Lighting 5637 - Stropní textilní svítidlo Rondo 4xE27, Ø600, bílá/len
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 224 Kč
TK Lighting 1587 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø600, černá/textil
skladem u dodavatele 174 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 4245 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø600, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 204 Kč
TK Lighting 6196 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 6xE27, Ø780, přírodní
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
3 235 Kč
TK Lighting 659 - Stropní svítidlo Vaio gray 5xE27, Ø500, šedá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 082 Kč
TK Lighting 6584 - Stropní textilní svítidlo Juta 4xE27, Ø600, juta
skladem u dodavatele 294 ksdodání 4-14 dní
2 536 Kč

























































