TK Lighting 5637 - Stropní textilní svítidlo Rondo 4xE27, Ø600, bílá/len
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5637 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Barva: | len, přírodní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Průměr: | 600 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5636 - Stropní textilní svítidlo Rondo 4xE27, Ø450, bílá/len
skladem u dodavatele 69 ksdodání 4-14 dní
2 100 Kč
TK Lighting 5638 - Stropní textilní svítidlo Rondo 6xE27, Ø780, bílá/len
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
3 573 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 3228 - Stropní dětské svítidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, růžová
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 277 Kč
TK Lighting 5940 - Stropní textilní svítidlo Harmony nature 4xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 64 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč
TK Lighting 3442 - Stropní textilní svítidlo Mona 4xE27, 690x500mm, bílá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 723 Kč
TK Lighting 4225 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 6xE27, Ø780, bílá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
3 106 Kč
TK Lighting 1567 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, černá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 706 Kč
TK Lighting 5775 - Stropní textilní svítidlo Eco 4xE27, Ø450, bílá/béžová/len
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 432 Kč
TK Lighting 6578 - Stropní textilní svítidlo Linobianco 4xE27, Ø600, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
2 639 Kč
TK Lighting 6593 - Stropní textilní svítidlo Mona nature 5xE27, 810x470mm, hnědá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 552 Kč
TK Lighting 4399 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø600, bílá/zlatá/béžová/textil
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 10153 - Stropní textilní svítidlo Nicola 4xE27, Ø380, oranžová
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč

























































