Strühm-Ideus 03645 - Stropní dětské LED svítidlo KIDI LED DINO 20W, 4000K, 1300lm, Ø335, IP44, bílá
| Výrobce: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-03645 |
| Výrobce: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 03645 – Stropní dětské LED svítidlo KIDI LED DINO 20W, 4000K, 1300lm, Ø335, IP44, bílá
Dětské stropní LED svítidlo Strühm-Ideus KIDI LED DINO kombinuje hravý motiv s plně funkčním a rovnoměrným osvětlením. Neutrální bílá barva světla je vhodná pro každodenní použití v dětských pokojích, hernách i dalších obytných prostorách. Díky krytí IP44 je svítidlo odolné vůči vlhkosti a snadno se udržuje, zatímco integrovaný LED zdroj zajišťuje dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie.
Vlastnosti
• Výkon: 20 W
• Světelný tok svítidla: 1300 lm
• Světelný tok zdroje: 2330 lm
• Světelný zdroj: SMD LED (integrovaný, součástí balení)
• Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá)
• Index podání barev Ra: 82
• Úhel svícení: 160°
• Stupeň krytí: IP44
• Napájení: 230 V / 50 Hz
• Rozměry: Ø335 mm
• Výška: 70 mm
• Materiál: ocel / plast
• Barva: bílá
• Životnost: 35 000 h
• Použití: interiér
Hlavní výhody
• Veselý dětský motiv vhodný do dětských pokojů
• Rovnoměrné a neoslňující plošné osvětlení
• Energeticky úsporný integrovaný LED zdroj
• Odolnost proti vlhkosti díky krytí IP44
• Dlouhá životnost bez nutnosti výměny světelného zdroje
| Materiál: | plast, ocel |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 20 W |
| Světelný tok: | 1300 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 82 |
| Vyzařovací úhel: | 160 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Šířka: | 335 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hloubka: | 335 mm |
Strühm-Ideus 03647 - Stropní dětské LED svítidlo KIDI LED COSMOS 20W, 4000K, 1300lm, Ø335, IP44, bílá
skladem u dodavatele 1028 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 03647 - Stropní dětské LED svítidlo KIDI LED COSMOS 20W, 4000K, 1300lm, Ø335, IP44, bílá
skladem u dodavatele 1028 ksdodání 3-7 prac. dní



























































