Strühm-Ideus 04623 - Stropní LED svítidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, bílá
| Výrobce: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-04623 |
| Výrobce: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 04623 – Stropní LED svítidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, bílá
Stropní LED svítidlo ASTRO LED C v bílé barvě je moderní, úsporné a univerzální stropní osvětlení, vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Díky krytí IP54 jej lze bezpečně instalovat do koupelen, chodeb, vstupních prostor, technických místností, garáží i na kryté terasy. Velkou výhodou je možnost nastavení výkonu i barvy světla před instalací, takže si jednoduše přizpůsobíte intenzitu osvětlení i atmosféru prostoru podle konkrétní potřeby. Integrovaný LED světelný zdroj s dlouhou životností zajišťuje nízkou spotřebu energie, stabilní světelný výkon a bezúdržbový provoz. Čistý bílý design se snadno kombinuje s moderními i klasickými interiéry.
Vlastnosti
• Příkon: 12 / 15 / 18 W
• Světelný tok svítidla: 1150 / 1380 / 1600 lm
• Světelný tok zdroje: 2660 lm
• Teplota chromatičnosti: 3000 K / 4300 K / 6500 K
• Napětí: 230 V / 50 Hz
• CRI: 83
• Vyzařovací úhel: 120°
• Stupeň krytí: IP54
• Světelný zdroj: SMD LED (integrovaný, nevyměnitelný)
• Životnost: 35 000 h
• Možnost stmívání: ne
• Nastavení výkonu: ano (před instalací)
• Nastavení barvy světla: ano (před instalací)
• Barva: bílá
• Materiál: polykarbonát (PC)
• Rozměry: Ø220 × 55 mm
Hlavní výhody
• Možnost nastavení výkonu i barvy světla před montáží
• Vhodné pro interiér i exteriér díky krytí IP54
• Úsporný provoz a dlouhá životnost LED technologie
• Univerzální bílý design pro bytové i komerční prostory
| Materiál: | polykarbonát |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | nastavitelná, studená bílá, teplá bílá, neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000/4300/6500 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 12/15/18 W |
| Světelný tok: | 1600 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 83 |
| Životnost LED: | 35000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Šířka: | 220 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Hloubka: | 220 mm |
Strühm-Ideus 04614 -Stropní LED svítidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, černá
skladem u dodavatele 1346 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04800 - Stropní LED svítidlo PUZEL LED C 12/18/24W, 3000/4300/6500K, 2340lm, IP44, Ø300, bílá
skladem u dodavatele 2036 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04614 -Stropní LED svítidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, černá
skladem u dodavatele 1346 ksdodání 3-7 prac. dní



























































