TK Lighting 5402 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, juta/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5402 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov, textil |
| Barva: | přírodní, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1100 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5419 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø500, juta/černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 602 Kč
TK Lighting 5401 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, juta/černá
skladem u dodavatele 52 ksdodání 4-14 dní
809 Kč
TK Lighting 6098 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, juta/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 5403 - Textilní lustr Calisto 3xE27, juta/černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 805 Kč
TK Lighting 5400 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, juta/černá
skladem u dodavatele 75 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 2594 - Lustr Duo white 3xE27, Ø350, bílá/juta
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 417 Kč
TK Lighting 6018 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, bílá/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 6580 - Textilní lustr Juta 1xE27, Ø300, juta
Skladem poslední kusihned k odeslání
876 Kč
TK Lighting 3999 - Lustr Chicago 6xE27, 1000x500, černá/lněná
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
4 402 Kč
TK Lighting 5981 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, černá
skladem u dodavatele 43 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 10085 - Textilní lustr Zing 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 1885 - Textilní lustr Maja 1xE27, Ø450, černá
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
975 Kč
TK Lighting 3232 - Dětský lustr Rondo kids 1xE27, Ø380mm, modrá
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
980 Kč
TK Lighting 5772 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø380, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
1 753 Kč
TK Lighting 3139 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/cihlová
skladem u dodavatele 126 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč



























































