Rendl R12483 - Textilní lustr Esplanade 1xE27, Ø430, transparentní černá/bílá/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12483 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 24 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil |
| Barva: | černá, bílá, chrom-lesklý |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x42 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 430 mm |
| Výška: | 280+1247 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12478 - Textilní lustr Levita 1xE27, Ø390, černá/chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
9 180 Kč
Rendl R12477 - Textilní lustr Levita 1xE27, Ø390, bílá/chrom
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
9 180 Kč
Rendl R13650 - Textilní lustr Choupette 1xE27, Ø150, černošedá/textil/dřevo
skladem u dodavatele 28 ksdodaní 2-14 dní
2 565 Kč


























































