TK Lighting 10579 - Podhledové koupelnové svítidlo PRISMA DUO BLACK 2xGU10, 170x90, IP65, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10579 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
TK Lighting 10579 – Podhledové koupelnové svítidlo PRISMA DUO BLACK 2xGU10, 170x90, IP65, černá
Podhledové svítidlo PRISMA DUO BLACK v elegantní černé barvě kombinuje moderní design a odolnost vůči vlhkosti, což jej činí ideálním pro použití v koupelnách a jiných prostorech s vyšší vlhkostí. Díky krytí IP65 je chráněno proti prachu a stříkající vodě. Svítidlo je vhodné i pro instalaci v chodbách, kuchyních či obytných prostorech, kde lze umístit více kusů za sebou pro rovnoměrné osvětlení.
Technické parametry:
- Patice: 2x GU10 (max. 2x 10W LED, není součástí balení)
- Materiál: ocel / sklo / hliník
- Rozměry: 170 × 90 mm
- Krytí: IP65
- Barva: Matná černá
- Určení: Koupelny, chodby, obytné prostory
- Montáž: Podhledová instalace
| Materiál: | hliník, ocel, sklo |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 2x10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 170 mm |
| Šířka: | 90 mm |
| Hloubka: | 36 mm |
| Montážní otvor: | 156x80 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
TK Lighting 10580 - Podhledové koupelnové svítidlo PRISMA DUO WHITE 2xGU10, 170x90, IP65, bílá
skladem u dodavatele 456 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10581 - Podhledové koupelnové svítidlo PRISMA BLACK 1xGU10, 85x85, IP65, černá
skladem u dodavatele 678 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10582 - Podhledové koupelnové svítidlo PRISMA WHITE 1xGU10, 85x85, IP65, bílá
skladem u dodavatele 646 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10578 - Koupelnové podhledové svítidlo Opti 1xGU10, Ø85, IP65, bílá
Skladem 30 ksihned k odeslání
TK Lighting 10572 - Náklopné koupelnové podhledové svítidlo Aura 1xGU10, Ø75, IP65, bílá
Skladem 31 ksihned k odeslání
TK Lighting 3500 - Podhledové koupelnové svítidlo EYE 1xGU10, 230V, IP44, Ø84, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TK Lighting 10577 - Koupelnové podhledové svítidlo Opti 1xGU10, Ø85, IP65, černá
Skladem 23 ksihned k odeslání
TK Lighting 10582 - Podhledové koupelnové svítidlo PRISMA WHITE 1xGU10, 85x85, IP65, bílá
skladem u dodavatele 646 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10571 - Náklopné koupelnové podhledové svítidlo Aura 1xGU10, Ø75, IP65, černá
Skladem 25 ksihned k odeslání
TK Lighting 10580 - Podhledové koupelnové svítidlo PRISMA DUO WHITE 2xGU10, 170x90, IP65, bílá
skladem u dodavatele 456 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10581 - Podhledové koupelnové svítidlo PRISMA BLACK 1xGU10, 85x85, IP65, černá
skladem u dodavatele 678 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 3501 - Podhledové koupelnové svítidlo EYE 1xGU10, 230V, IP44, Ø84, černá
skladem u dodavatele 1750 ksdodání 4-14 dní



























































