TK Lighting 10963 - Podhledové svítidlo VOX 1xG9, Ø100, černá/bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10963 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
TK Lighting 10963 – VOX
Kompaktní a elegantní podhledové svítidlo VOX s paticí G9 vyniká jednoduchým kruhovým designem v černém provedení doplněném o matné bílé sklo, které jemně rozptyluje světlo. Je ideální pro decentní a rovnoměrné osvětlení v moderních interiérech, kde chcete kombinovat funkčnost s nenápadnou estetikou.
Díky malým rozměrům je svítidlo skvělé pro použití v sestavách – například v řadách nad chodbami, v obývacích pokojích, kuchyních nebo ložnicích. Bílé sklo zároveň tlumí přímý jas a vytváří příjemnou atmosféru.
Vlastnosti:
- Příkon: 1×G9 (max 8W) - (žárovka není součástí balení)
- Napájení: 230 V
- Barva: černá (rám) / bílá (sklo)
- Materiál: kov / sklo
- Instalace: do podhledu (například sádrokarton)
- Styl: moderní, technický
- Vhodné pro: obývací pokoj, chodba, kuchyň, ložnice, komerční interiéry
- Možnost kombinovat různé typy světelných zdrojů pro efekt i funkčnost
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | bílá, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 100 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Montážní otvor: | Ø 65 mm |
TK Lighting 10577 - Koupelnové podhledové svítidlo Opti 1xGU10, Ø85, IP65, černá
Skladem 23 ksihned k odeslání
TK Lighting 3500 - Podhledové koupelnové svítidlo EYE 1xGU10, 230V, IP44, Ø84, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TK Lighting 10929 - Podhledové svítidlo VOX 2xGU10 + 2xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 3501 - Podhledové koupelnové svítidlo EYE 1xGU10, 230V, IP44, Ø84, černá
skladem u dodavatele 1750 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10572 - Náklopné koupelnové podhledové svítidlo Aura 1xGU10, Ø75, IP65, bílá
Skladem 31 ksihned k odeslání
TK Lighting 10927 - Podhledové svítidlo VOX 1xGU10 + 1xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 6924 - Podhledové svítidlo Jet 2xGU10, 230V, 175x40, bílá
skladem u dodavatele 553 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10579 - Podhledové koupelnové svítidlo PRISMA DUO BLACK 2xGU10, 170x90, IP65, černá
skladem u dodavatele 617 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 6920 - Podhledové svítidlo Jet 1xGU10, 230V, Ø92, černá
skladem u dodavatele 856 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10580 - Podhledové koupelnové svítidlo PRISMA DUO WHITE 2xGU10, 170x90, IP65, bílá
skladem u dodavatele 456 ksdodání 4-14 dní



























































