TK Lighting 1566 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, šedá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-1566 |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání Dalších 12 ks - skladem u dodavatele
dodání 4-14 dní
ihned k odeslání Dalších 12 ks - skladem u dodavatele
dodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Barva: | šedá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | max LED 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Šířka: | 520 mm |
| Výška: | 170 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 1565 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 706 Kč
TK Lighting 1567 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, černá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 706 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 1087 - Stropní svítidlo Rondo graphite 4xE27, Ø450, šedá/textil
skladem u dodavatele 141 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 3433 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø600, bílá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 3379 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø450, bílá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 965 Kč
TK Lighting 2443 - Stropní svítidlo Rondo white 6xE27, Ø780, bílá/textil
skladem u dodavatele 175 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 665 - Stropní svítidlo Vaio white 3xE27, Ø460, bílá/dřevo
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
TK Lighting 4242 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø600, bílá/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 204 Kč
TK Lighting 3998 - Stropní textilní svítidlo Rondo beige 6xE27, Ø600, béžová
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 202 Kč
TK Lighting 6584 - Stropní textilní svítidlo Juta 4xE27, Ø600, juta
skladem u dodavatele 245 ksdodání 4-14 dní
2 536 Kč
TK Lighting 5637 - Stropní textilní svítidlo Rondo 4xE27, Ø600, bílá/len
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 224 Kč
TK Lighting 4225 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 6xE27, Ø780, bílá
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
3 106 Kč


























































