TOP LIGHT Boxter XL - Venkovní stropní a nástěnné LED svítidlo Boxter 12W, 4000K, 1200lm, IP65, bílá
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Boxter XL |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
Venkovní stropní a nástěnné LED svítidlo TOP LIGHT Boxter XL je kompaktní a výkonné osvětlení určené pro exteriéry. S výkonem 12W a světelným tokem 1200 lumenů poskytuje dostatečné a energeticky úsporné osvětlení pro oblasti jako jsou vstupy, terasy, chodníky nebo zahrady. Svítidlo má neutrální barevnou teplotu 4000K, která zajišťuje přirozené a příjemné světlo. Díky vysokému krytí IP65 je svítidlo odolné proti prachu a vodě, což zajišťuje jeho spolehlivý výkon i při náročných povětrnostních podmínkách. Design v bílé barvě se hodí do moderních venkovních prostor.
Vlastnosti:
- Příkon: 12W
- Světelný tok: 1200 lm
- Barevná teplota: 4000K (neutrální bílá)
- Krytí: IP65 (odolné proti prachu a vodě)
- Možnost instalace na strop nebo na stěnu
- Vhodné pro venkovní použití (vstupy, terasy, chodníky, zahrady)
- Energeticky úsporné LED osvětlení
- Moderní bílý design
- Dlouhá životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům
| Materiál: | polykarbonát |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Světelný tok: | 1200 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Obligo C - Venkovní nástěnné LED svítidlo Obligo C 12W, 4000K, 1020lm, IP65, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Block - Venkovní nástěnné LED svítidlo BLOCK 8W, 4000K, 680lm, IP65, černá/bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Bari - Venkovní stropní a nástěnné LED svítidlo Bari 15W, 4000K, 1300lm, IP54, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Ray C - Venkovní nástěnné LED svítidlo RAY C 8W, 4000K, 680lm, IP44, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Block XL - Venkovní nástěnné LED svítidlo BLOCK 10W, 4000K, 850lm, IP65, černá/bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Noel - Venkovní nástěnné LED svítidlo NOEL 10W, 4000K, 900lm, IP54, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Elon - Venkovní nástěnné LED svítidlo Elon 10W, 4000K, IP54, 1000lm, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Obligo B - Venkovní nástěnné LED svítidlo Obligo B 12W, 4000K, 1020lm, IP65, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Girona - Venkovní nástěnné LED svítidlo Girona 12W, 1080lm, 4000K, IP65, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Burgos XL - Venkovní nástěnné LED svítidlo BURGOS XL 20W, 4000K, 1080lm, IP44, černá/bílá
není sklademdodání 3-10 dnů



























































