TOP LIGHT Comet 40C CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Comet 40W, 3000K/4000K/6500K, 4000lm, Ø400, IP54, černá
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Comet 40C CCT |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
TOP LIGHT Comet 40C CCT – Stropní koupelnové LED svítidlo 40W, 3000/4000/6500K, 4000lm, Ø400, IP54, černá
Stropní LED svítidlo TOP LIGHT Comet 40C CCT kombinuje vysoký výkon, moderní design a spolehlivou odolnost. Díky krytí IP54 je chráněné proti prachu a vlhkosti, a proto se skvěle hodí do koupelen, ale také do chodeb, ložnic, kuchyní nebo technických místností.
Výkon 40 W a světelný tok 4000 lm poskytují silné a rovnoměrné osvětlení i pro středně velké až větší prostory. Díky funkci CCT (3000K / 4000K / 6500K) lze při montáži nastavit barvu světla podle charakteru místnosti – 3000K pro útulnou atmosféru, 4000K jako neutrální denní bílou a 6500K pro maximálně jasné a funkční světlo. Přepínač CCT se nachází u základny svítidla, proto je určen spíše k jednorázovému nastavení při instalaci, nikoli k častému měnění během dne.
Černá povrchová úprava dodává svítidlu elegantní vzhled, který podtrhne moderní interiér a zároveň poskytne dostatek světla bez rušivých prvků.
Technické parametry:
- Výkon: 40 W
- Světelný tok: 4000 lm
- Barva světla: 3000K / 4000K / 6500K (CCT – nastavení přepínačem u základny)
- Krytí: IP54
- Průměr: Ø400 mm
- Výška: 55 mm
- Materiál: plast
- Barva: černá
| Materiál: | plast |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | nastavitelná, neutrální bílá, studená bílá, teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 40 W |
| Světelný tok: | 4000 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 400 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Comet 40B CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Comet 40W, 3000K/4000K/6500K, 4000lm, Ø400, IP54, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Comet 20B CCT - Stropní LED svítidlo Comet 20C CCT 15W, 3000/4000/6500K, 1500lm, IP54, Ø200, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Comet 20C CCT - Stropní LED svítidlo Comet 20C CCT 15W, 3000/4000/6500K, 1500lm, IP54, Ø200, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Comet 30B CCT - Stropní LED svítidlo Comet 30B CCT 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP54, Ø300, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Comet 30C CCT - Stropní LED svítidlo Comet 30C CCT 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP54, Ø300, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Onyx KM CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Onyx CCT 18W, 3000/4000/6500K, IP44, 1800lm, Ø340, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Dunaj K20 CCT - Stropní LED svítidlo Dunaj 18W, 3000/4000/6500K, 19800lm, IP44, Ø275, bílá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Silver KL CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Silver CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, Ø390, chrom
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Silver KL 6000 - Stropní LED svítidlo Silver KL 24W, 6000K, 2160lm, IP44, Ø380, chrom
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Petal 40C CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Petal 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP44, Ø350, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Spirit 40C CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Spirit 36W, 3000/4000/6500K, 3600lm, IP44, Ø400, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Comet 20C CCT - Stropní LED svítidlo Comet 20C CCT 15W, 3000/4000/6500K, 1500lm, IP54, Ø200, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Onyx KL CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Onyx CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, Ø390, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Comet 20B CCT - Stropní LED svítidlo Comet 20C CCT 15W, 3000/4000/6500K, 1500lm, IP54, Ø200, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Onyx HL CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Onyx CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, 380x380, černá
není sklademdodání 3-10 dnů




























































