TOP LIGHT Onyx HS CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Onyx CCT 10W, 3000/4000/6500K, IP44, 1000lm, 290x290, černá
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Onyx HS CCT |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
Stropní svítidlo TOP LIGHT Onyx HS CCT vhodné na WC, chodby, ale i koupelny díky krytí IP44. Možnost nastavení teploty chromatičnosti přepínačem na svítidle 3000K (teplá bílá), 4000K (neutrální bíla) nebo 6500K (studená bílá). Svítidlo je hranaté a je vyrobeno z plastu v černé a bílé barvě.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | bílá, černá |
| Barva světla: | neutrální bílá, studená bílá, teplá bílá, nastavitelná |
| Teplota chromatičnosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 10 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Délka: | 290 mm |
| Šířka: | 290 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Onyx HL CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Onyx CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, 380x380, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Dunaj K40 CCT - Stropní LED svítidlo Dunaj 32W, 3000/4000/6500K, 3520lm, IP44, Ø380, bílá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit 30C CCT - Stropní LED svítidlo Revit 30C CCT 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, Ø300, černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Comet 30C CCT - Stropní LED svítidlo Comet 30C CCT 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP54, Ø300, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Comet 40B CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Comet 40W, 3000K/4000K/6500K, 4000lm, Ø400, IP54, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit 60C RC - Stropní LED svítidlo Revit 60C 50W, 3000-6500K, 5000lm, Ø600, černá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Dunaj K 50 - Stropní LED svítidlo Dunaj 36W, 4000K, 3240lm, Ø480, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit 40B RC - Stropní LED svítidlo Revit 40B 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit H30B CCT - Stropní LED svítidlo Revit 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, 300x300, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Dunaj H 40 - Stropní LED svítidlo Dunaj 24W, 4000K, 2160lm, 380x380, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Ocean H RC - Stropní LED svítidlo Ocean H 60W, 3000-6500K, 6000lm, 540x540, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání




























































