TOP LIGHT Revit H30B CCT - Stropní LED svítidlo Revit 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, 300x300, bílá
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Revit H30B CCT |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
Objevte stropní LED svítidlo Revit od značky Top Light, které kombinuje moderní design s vynikajícím výkonem! S výkonem 24W a jasem 2400 lumenů je toto svítidlo ideální volbou pro prosvětlení každého interiéru – ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici nebo pracovnu.
Svítidlo je navíc vybaveno funkcí CCT, což znamená, že si můžete přizpůsobit barvu světla stisknutím tlačítka (3000/4000/6500K) – ideální pro každou situaci! Užívejte si teplé, útulné světlo pro relaxaci nebo studenější osvětlení pro zvýšení produktivity.
S minimalistickým bílým designem, výškou pouze 25 mm a kompaktními rozměry 300 x 300 mm se svítidlo Revit snadno integruje do jakéhokoli interiéru. Jeho kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. Vytvořte si prostor, který vás inspiruje, a užijte si dokonalé osvětlení s LED svítidlem Revit!
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | nastavitelná, neutrální bílá, studená bílá, teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Světelný tok: | 2400 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 25 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Revit H30C CCT - Stropní LED svítidlo Revit 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, 300x300, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit 30B CCT - Stropní LED svítidlo Revit 30B CCT 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, Ø300, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Petal 60C RC - Stropní LED svítidlo PETAL 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø590, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Comet 20C CCT - Stropní LED svítidlo Comet 20C CCT 15W, 3000/4000/6500K, 1500lm, IP54, Ø200, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit H30C CCT - Stropní LED svítidlo Revit 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, 300x300, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit 80B RC - Stropní LED svítidlo Revit 80B 70W, 3000-6500K, 7000lm, Ø750, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Metal H 40C - Stropní LED svítidlo Metal H 40C 36W, 4000K, 3600lm, 400x400, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Ocean H RC - Stropní LED svítidlo Ocean H 60W, 3000-6500K, 6000lm, 540x540, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Ocean KS RC - Stropní LED svítidlo Ocean KS 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø365, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Comet 40C CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Comet 40W, 3000K/4000K/6500K, 4000lm, Ø400, IP54, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Halo 60 RC - Stropní LED svítidlo HALO 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů



























































