Trio 305200189 - Lustr Ontario silver 1xE27, Ø330, stříbrná/matný nikl
| Výrobce: Trio | |
| Kód: Tri-305200189 |
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Designové svítidlo Trio 305200189 je vyrobeno v Evropě. Svítidlo lze osadit LED žárovkou E27 o vysokém výkonu, která není součástí balení. Stínítko je ze skla ve stříbrné barvě a závěs je z kovu v matném niklu. Svítidlo můžeme dát například nad jídelní stůl - pokud je stůl větší, můžeme použít dvě svítidla vedle sebe.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | stříbrná, matný nikl |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 330 mm |
| Výška: | 1550 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |

























































