SPECTRUM SLIP012013 - Venkovní nastavitelný reflektor Flori ALU RAY 1xGU10, IP65, černá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP012013 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | hliník |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | max 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 160 mm |
| Výška: | 98 (+165) mm |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP012012 - Venkovní nastavitelný reflektor Flori alu 1xGU10, IP65, černá
skladem u dodavatele 850 ksdodání 3-7 prac. dní
299 Kč
SPECTRUM SLIP012014 - Venkovní nastavitelný reflektor Flori ALU ANGLE 1xGU10, IP65, černá
Skladem 5 ksihned k odeslání
325 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM SLIP012012 - Venkovní nastavitelný reflektor Flori alu 1xGU10, IP65, černá
skladem u dodavatele 850 ksdodání 3-7 prac. dní
299 Kč
SPECTRUM SLIP012014 - Venkovní nastavitelný reflektor Flori ALU ANGLE 1xGU10, IP65, černá
Skladem 5 ksihned k odeslání
325 Kč


























































