Rabalux 7935 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Halden 9W, 4000K, 640lm, IP65, černá/bílá
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-7935 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Materiál: | plast |
| Barva: | černá, bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 9 W |
| Světelný tok: | 640 lm |
| Životnost LED: | 25000 hod. |
| Délka: | 170 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 46 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
Rabalux 7504 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Palanga 12W, 3000K, 800lm, IP44, antracit/bílá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
928 Kč
Rabalux 8134 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Varna 12W, 4000K, 720lm, IP54, černá/bílá
skladem u dodavatele 60 ksdodání 3-10 dní
460 Kč
Rabalux 77092 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Zaragoza 10W, 4000K, IP54, 1000lm, černá/bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
498 Kč
Rabalux 7166 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Hong Kong 9W, 4000K, 660lm, IP65, černá/bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodání 3-10 dní
670 Kč
Rabalux 8060 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Bona 9W, 4000K, 678lm, IP54, antracit/bílá
skladem u dodavatele 59 ksdodání 3-10 dní
1 169 Kč
Rabalux 77093 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Zaragoza 10W, 4000K, IP54, 1000lm, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
498 Kč
Rabalux 7074 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Cyprus 10W, 3000K, 790lm, IP44, černá/bílá
skladem u dodavatele 621 ksdodání 3-10 dní
772 Kč
Rabalux 7476 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Balimo 12W, 4000K, 560lm, IP54, černá/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
584 Kč
Rabalux 7477 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Balimo 12W, 4000K, 560lm, IP54, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
584 Kč



























































