PREZENT 31400 - Venkovní nástěnné LED svítidlo MONTERREY 6W, 4000K, IP44, 300lm, matná černá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.31400 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, hliník |
| Barva: | čirá, matná černá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 6, LED 6 W |
| Světelný tok: | 300 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Stmívání LED: | ne |
| Šířka: | 76 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Hloubka: | 120 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 31401 - Venkovní stojanové LED svítidlo MONTERREY 6W, 4000K, IP44, 300lm, 620mm, matná černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
900 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 31656 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Bolla 20W, 4000K, 1600lm, IP65, tmavě šedá/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
389 Kč
PREZENT 65300 - Venkovní nástěnné LED svítidlo SOY 10W, IP54, 4000K, 720lm, grafit
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
942 Kč
PREZENT 31651 - Venkovní nástěnné LED svítidlo AUSTIN 20W, 4000K, IP65, 1800lm, tmavě šedá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
502 Kč
Prezent 28210 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Akara 2x5W, 4000K, 2x490lm, IP65, černá/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
859 Kč
PREZENT 31650 - Venkovní nástěnné LED svítidlo AUSTIN 20W, 4000K, IP65, 1800lm, tmavě šedá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-5 dní
502 Kč
Prezent 31313 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tanuk 9W, 4000K, 820lm, IP54, černá/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
778 Kč
PREZENT 31500 - Venkovní nástěnné LED svítidlo GRADUS 2x3W, IP65, 4000K, 2x270lm, tmavě šedá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
655 Kč
Prezent 31312 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Rebus 5W, 4000K, 700lm, IP44, černá/čirá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
675 Kč
Prezent 31314 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Nautic 3W, 4000K, 280lm, IP44, černá/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
470 Kč
Prezent 31315 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Nautic 2x3W, 4000K, 2x280lm, IP44, černá/čirá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
594 Kč





























































