Rendl R11947 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R11947 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 58 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 1x12 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Délka: | 208 mm |
| Šířka: | 144 mm |
| Hloubka: | 144 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R11946 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Virgo 9W, 3000K, 800lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R10547 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
2 565 Kč
Rendl R12825 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Atlanta 6W, 3000K, 780lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 87 ksdodaní 2-14 dní
1 665 Kč
Rendl R13569 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tiras 2x6W, 3000K, 371lm, IP54, antracit/mléčný kryt
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13512 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Comodo 20W, 3000K, 940lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R13739 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 620 Kč
Rendl R11967 - Venkovní stropní/nástěnné LED svítidlo Bono 4W, 3000K, 297lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 19 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R13560 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Piper 6W, 3000K, 489lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 89 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12556 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R14125 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, bílá
skladem u dodavatele 32 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13930 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 14 ksdodaní 2-14 dní
1 980 Kč




























































