Rendl R13654 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Rina 12W, 3000K, 900lm, IP65, antracit/opál + senzor
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13654 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 11 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | antracit - tmavě šedá, opál |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Délka: | 212 mm |
| Šířka: | 106 mm |
| Výška: | 153 mm |
| Hloubka: | 150 mm |


























































