Rabalux 7837 - Venkovní nástěnné svítidlo Milano 1xE27, IP43, černá/transparentní + senzor
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-7837 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
senzor: 8m, 120°
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | matná černá |
| IP krytí: | 43 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 165 mm |
| Výška: | 410 mm |
| Hloubka: | 220 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
Rabalux 8216 - Venkovní nástěnné svítidlo Velence 1xE27, IP43, bílá/sklo + senzor
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-10 dní
779 Kč
Rabalux 77116 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Zaragoza 9W, 2700/4000/6500K, IP54, 850lm, bílá + senzor
Skladem 5 ksihned k odeslání
662 Kč
Rabalux 7915 - Venkovní nástěnné svítidlo Katowice 1xGU10, IP44, antracit/transparentní + senzor
skladem u dodavatele 175 ksdodání 3-10 dní
506 Kč
Rabalux 7892 - Venkovní nástěnné svítidlo Silistra 1xE27, IP44, antracit/transparentní + senzor
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
1 552 Kč
Rabalux 77115 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Zaragoza 9W, 2700/4000/6500K, IP54, 850lm, černá/bílá + senzor
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
662 Kč
Rabalux 8135 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Varna 12W, 4000K, 720lm, IP54, černá/bílá + senzor
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
850 Kč
Rabalux 8218 - Venkovní nástěnné svítidlo Velence 1xE27, IP43, zlatá antika/sklo + senzor
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
779 Kč
Rabalux 8146 - Venkovní nástěnné svítidlo Black torch 1xE27, IP44, matná černá/bílá + senzor
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-10 dní
538 Kč
Rabalux 8800 - Nástěnné venkovní svítidlo Sevilla 1xE27, IP44, chrom lesklý/bílá + senzor
skladem u dodavatele 20 ksdodání 3-10 dní
756 Kč
Rabalux 7505 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Palanga 12W, 3000K, 800lm, IP44, antracit/bílá + senzor
skladem u dodavatele 20 ksdodání 3-10 dní
1 162 Kč



























































