Rabalux 8234 - Venkovní nástěnné svítidlo Velence 1xE27, IP43, zlatá antika/sklo
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-8234 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | zlatá, antika, transparentní |
| IP krytí: | 43 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 210 mm |
| Výška: | 320 mm |
| Hloubka: | 230 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8240 - Venkovní stojanové svítidlo Velence 1xE27, IP43, 1050mm, zlatá antika/sklo
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-10 dní
779 Kč
Rabalux 8218 - Venkovní nástěnné svítidlo Velence 1xE27, IP43, zlatá antika/sklo + senzor
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
779 Kč
Rabalux 8232 - Venkovní nástěnné svítidlo Velence 1xE27, IP43, zlatá antika/sklo
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 8238 - Venkovní závěsné svítidlo Velence 1xE27, IP43, 950x210, zlatá antika/sklo
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 8236 - Venkovní stojanové svítidlo Velence 1xE27, IP43, 400mm, zlatá antika/sklo
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 467 - Stropní bodové svítidlo ZEUS 3xE14/R50, Ø300, matný nikl/třešeň/chrom
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
675 Kč
Globo 41764-24Q - Stropní LED svítidlo Bruno 24W, 3000/4500/6000K, 1020lm, Ø390x390, černá/hnědá/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 848 Kč
Globo 416080WD3 - Stropní LED svítidlo Doro 36W, 3000K, 2250lm, 590x590, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 41 ksdodání 3-6 prac. dní
2 200 Kč
PREZENT 75451 - Stropní bodové svítidlo PADRE 2xE14, chrom/dřevo
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
798 Kč
Lamkur 11066 - Stropní svítidlo Agata 1xE14, 230x230, světlý buk
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
596 Kč
Temar CLEO DR275 OAK (38025) - Stropní dřevěné svítidlo CLEO OAK Ø275, 2xE27, dub/sklo
Skladem 6 ksihned k odeslání
1 359 Kč
Temar CLEO DR475 OAK (38063) - Stropní dřevěné svítidlo CLEO OAK Ø475, 4xE27, dub/sklo
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
2 152 Kč
Strühm-Ideus 04786 - Stropní svítidlo FIGARO C 3xE27, Ø385, bílá/imitace borovice
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
676 Kč
Strühm-Ideus 04150 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 18W, 4100K, 1260lm, IP44, Ø280, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
451 Kč
Temar CLEO 200 IP54 WITH MOTION SENSOR GOLD - Stropní svítidlo CLEO 1xE27, IP54, Ø200, zlatá + senzor
není sklademdodání 3-14 dní
942 Kč




























































