SPECTRUM SLI052001CCT - Venkovní solární svítidlo 3v1 SOLARA BRILO CCT DIMM 1W, 3000/4000/6000K, 100lm, IP44, černá/čirá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI052001CCT |
ihned k odeslání Dalších 543 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Venkovní solární svítidlo 3v1: nástěnné, stojanové nebo dekorativní svítidlo na stůl.
Výšku stojanu lze nastavit v rozmezí od 270 mm do 740 mm. Světlo se skládá ze 3 segmentů o délce 160 mm + zapichovacího a segmentu 180 mm + vlastní hlava lampy
Ve verzi pro montáž na stěnu je hloubka svítidla 210 mm, šířka 140 mm a výška cca 150 mm
Li-Ion baterie 1200 mA. Po slunečním svitu 6-8 hodin je doba svícení cca 12 hodin.
Dvě úrovně svícení, max. svítivost 100lm.
| Barva: | čirá, černá |
| Barva světla: | nastavitelná, neutrální bílá, studená bílá, teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000/4000/6000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 3.7 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1 W |
| Světelný tok: | 100 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Šířka: | 140 mm |
| Výška: | 740 mm |
| Hloubka: | 180 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |

























































