Globo 31976 - Venkovní stojanové svítidlo Etsi 1xE27, IP44, 500mm, ocel/imitace dřeva/černá/kouřové sklo
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-31976 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
Moderní zahradní svítidlo Etsi je vyrobeno z nerezavějící oceli v imitaci dřeva, matné černé barvě a kouřového skla.
| Materiál: | sklo, kov, ocel |
| Barva: | kouřová, matná černá, imitace dřevo |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Délka: | 145 mm |
| Šířka: | 90, 90x145 mm |
| Výška: | 500 mm |
Globo 31975 - Venkovní nástěnné svítidlo Etsi 1xE27, IP44, ocel/imitace dřeva/černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 32015BS - Venkovní stojanové svítidlo Xeloo 1xE27, IP44, 500mm, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 31363 - Venkovní stojanové svítidlo Gracey 1xE27, IP54, 1000mm, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 32016BS - Venkovní stojanové svítidlo Xeloo 1xE27, IP44, 800mm, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 9 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 3159SA - Venkovní stojanové svítidlo Boston 1xE27, IP44, 1100mm, antracit/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 32016 - Venkovní stojanové svítidlo Xeloo 1xE27, IP44, 800mm, nerez
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 3158SA - Venkovní stojanové svítidlo Boston 1xE27, IP44, 450mm, antracit/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 32015 - Venkovní stojanové svítidlo Xeloo 1xE27, IP44, 500mm, nerez
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 31362 - Venkovní stojanové svítidlo Gracey 1xE27, IP54, 600mm, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 31 ksdodání 3-6 prac. dní



























































