Rabalux 8186 - Venkovní stojanové svítidlo Monaco 1xE27, IP43, V1950, antická zlatá
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-8186 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-10 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | antika, zlatá, transparentní |
| IP krytí: | 43 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 3x60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Šířka: | 640 mm |
| Výška: | 1950 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8182 - Venkovní nástěnné svítidlo Monaco 1xE27, IP43, antická zlatá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-10 dní
1 053 Kč
Rabalux 8181 - Venkovní nástěnné svítidlo Monaco 1xE27, IP43, antická zlatá
skladem u dodavatele 45 ksdodání 3-10 dní
1 053 Kč
Rabalux 8185 - Venkovní stojanové svítidlo Monaco 1xE27, IP43, V1060, antická zlatá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
1 708 Kč
Rabalux 8184 - Venkovní závěsné svítidlo Monaco 1xE27, IP43, antická zlatá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-10 dní
1 053 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rabalux 8345 - Venkovní stojanové svítidlo Milano 1xE27, IP43, Ø190, V1020, černá/transparentní
skladem u dodavatele 20 ksdodání 3-10 dní
1 162 Kč
Rabalux 8205 - Venkovní stojanové svítidlo Velence 1xE27, IP43, 400mm, bílá/sklo
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 8210 - Venkovní stojanové svítidlo Velence 1xE27, IP43, 1050mm, černá/sklo
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
779 Kč
Rabalux 8460 - Venkovní stojanové svítidlo Toronto 3xE27, IP44, 2300mm, zlatá antika/sklo
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
7 792 Kč
Rabalux 8209 - Venkovní stojanové svítidlo Velence 1xE27, IP43, 1050mm, bílá/sklo
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
779 Kč
Rabalux 8206 - Venkovní stojanové svítidlo Velence 1xE27, IP43, 400mm, černá/sklo
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 8236 - Venkovní stojanové svítidlo Velence 1xE27, IP43, 400mm, zlatá antika/sklo
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 8165 - Venkovní stojanové svítidlo Odessa 1xE27, hnědá antika/transparentní
skladem u dodavatele 20 ksdodání 3-10 dní
2 067 Kč
Rabalux 8395 - Venkovní stojanové svítidlo Toscana 1xE27, IP43, 1060mm, zlatá antika
skladem u dodavatele 9 ksdodání 3-10 dní
1 443 Kč
Rabalux 8185 - Venkovní stojanové svítidlo Monaco 1xE27, IP43, V1060, antická zlatá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
1 708 Kč


























































