Rendl R13439 - Venkovní zapuštěné svítidlo do země Orbu 1xGU10, 230V, IP67, 105x105, nerezová ocel
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13439 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 47 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | nerez |
| IP krytí: | 67 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 105x105 mm |
| Výška: | 4 mm |
| Montážní otvor: | 100 mm |
| Zápustná hloubka: | 140 mm |


























































