Rendl R12576 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Per IP54, 3W, 3000K, 76lm, 107x70, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12576 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 59 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 3 W |
| Světelný tok: | 76 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Délka: | 107 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hloubka: | 2 mm |
| Montážní otvor: | 65x102 mm |
| Zápustná hloubka: | 60 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12577 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Per IP54, 3W, 3000K, 76lm, 107x70, antracit
skladem u dodavatele 208 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12628 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Rasq IP65, 9W, 3000K, 190lm, 250x86, antracit
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Rendl R12537 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, bílá
skladem u dodavatele 246 ksdodaní 2-14 dní
1 512 Kč
Rendl R14205 - Zápustné LED svítidlo do stěny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 230V, 90°, IP65, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 305 Kč
Rendl R12533 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq S IP65, 1,5W, 3000K, 30lm, 90x90, bílá
skladem u dodavatele 101 ksdodaní 2-14 dní
1 260 Kč
Rendl R13620 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, bílá
skladem u dodavatele 188 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12015 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, antracit
skladem u dodavatele 107 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R12013 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, bílá
skladem u dodavatele 58 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R12616 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 52 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12686 - Venkovní orientační LED svítidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 12 ksdodaní 2-14 dní
684 Kč
Rendl R14144 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
882 Kč



























































