Rendl R12612 - Zápustné LED svítidlo do stěny Iria 3W, 3000K, 390lm, 60x60, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12612 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 40 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 3 W |
| Světelný tok: | 390 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 10 ° |
| Šířka: | 60x60 mm |
| Montážní otvor: | 45 mm |
| Zápustná hloubka: | 120 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12611 - Zápustné LED svítidlo do stěny Iria 3W, 3000K, 390lm, Ø55, bílá
skladem u dodavatele 125 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12628 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Rasq IP65, 9W, 3000K, 190lm, 250x86, antracit
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Rendl R14206 - Zápustné LED svítidlo do stěny REP 27 10W, 3000K, 431lm, 230V, 90°, IP65, bílá
skladem u dodavatele 66 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12013 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, bílá
skladem u dodavatele 58 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R13566 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Segno IP54, 3W, 3000K, 170x65, bílá
skladem u dodavatele 136 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R12537 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, bílá
skladem u dodavatele 246 ksdodaní 2-14 dní
1 512 Kč
Rendl R13567 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Segno IP54, 3W, 3000K, 170x65, antracit
skladem u dodavatele 129 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R14144 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
882 Kč
Rendl R12685 - Venkovní orientační LED svítidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-14 dní
648 Kč
Rendl R13621 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, černá
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12534 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq S IP65, 1,5W, 3000K, 30lm, 90x90, antracit
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
1 260 Kč





























































