PREZENT 75464 - Bodové svítidlo BASKET 3xE27, černá/červená měď
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.75464 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | ocel |
| Barva: | černá, červená, měď |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 3x60, 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 540 mm |
| Šířka: | 540 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 75463 - Bodové svítidlo BASKET 2xE27/60W, černá/červená měď
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
798 Kč
PREZENT 75462 - Nástěnné bodové svítidlo BASKET 1xE27, černá/červená měď
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
389 Kč
Mohlo by vás zajímat
Prezent 75473 - Bodové svítidlo Andora 1xE14, bílá/černá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
338 Kč
Prezent 75471 - Bodové svítidlo Daytona 2xE14, černá/zlatá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
645 Kč
PREZENT 75551 - Stropní bodové svítidlo ORFEUS 2xE14, šedá/bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
859 Kč
Prezent 27520 - Stropní bodové svítidlo Arya 2xE14, matná černá/bílá
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
573 Kč
PREZENT 75567 - Stropní bodové svítidlo TONG 3xE14 saténový nikl/světlé dřevo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 289 Kč
Prezent 75472 - Bodové svítidlo Daytona 3xE14, černá/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
921 Kč
PREZENT 75557 - Stropní bodové svítidlo PONY 3xE14, černá/světlé dřevo
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 228 Kč
PREZENT 65003 - Stropní bodové svítidlo AIDA 4xE14, saténový nikl/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 177 Kč
PREZENT 75462 - Nástěnné bodové svítidlo BASKET 1xE27, černá/červená měď
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
389 Kč
PREZENT 75463 - Bodové svítidlo BASKET 2xE27/60W, černá/červená měď
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
798 Kč


























































