PREZENT 75462 - Nástěnné bodové svítidlo BASKET 1xE27, černá/červená měď
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.75462 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | ocel |
| Barva: | černá, červená, měď |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 1x60, 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hloubka: | 130 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 75464 - Bodové svítidlo BASKET 3xE27, černá/červená měď
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
1 146 Kč
PREZENT 75463 - Bodové svítidlo BASKET 2xE27/60W, černá/červená měď
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
798 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 75452 - Stropní bodové svítidlo PADRE 3xE14, chrom/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
1 146 Kč
PREZENT 75558 - Stropní bodové svítidlo PONY 5xE14, černá/světlé dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 026 Kč
Prezent 75470 - Bodové svítidlo Daytona 1xE14, černá/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
317 Kč
PREZENT 75551 - Stropní bodové svítidlo ORFEUS 2xE14, šedá/bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
859 Kč
PREZENT 27504 - Stropní bodové svítidlo TAMETA 2xE14, bílá/světlé dřevo
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
614 Kč
PREZENT 75567 - Stropní bodové svítidlo TONG 3xE14 saténový nikl/světlé dřevo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 289 Kč
Prezent 75473 - Bodové svítidlo Andora 1xE14, bílá/černá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
338 Kč
Prezent 75471 - Bodové svítidlo Daytona 2xE14, černá/zlatá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
645 Kč
PREZENT 75566 - Stropní bodové svítidlo TONG 2xE14, saténový nikl/světlé dřevo
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
839 Kč
PREZENT 75450 - Bodové svítidlo PADRE 1xE14, chrom/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
410 Kč


























































