TK Lighting 4352 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4352 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 1647 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Součástí balení je transparentní kroužek.
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 170 mm |
| Výška: | 135 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5349 - Bodové svítidlo Jet 1xGU10, černá
skladem u dodavatele 560 ksdodání 4-14 dní
477 Kč
TK Lighting 5393 - Bodové svítidlo Jet 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 96 ksdodání 4-14 dní
617 Kč
TK Lighting 4539 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, černá
skladem u dodavatele 1578 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 4351 - Stropní bodové svítidlo Jet 1xGX53, Ø85, černá
skladem u dodavatele 80 ksdodání 4-14 dní
234 Kč
TK Lighting 4334 - Stropní bodové svítidlo Jet 1xGX53, Ø85, bílá
skladem u dodavatele 69 ksdodání 4-14 dní
234 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4673 - Bodové svítidlo Cover wood 1xGU10, černá/ořech
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
482 Kč
TK Lighting 10238 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, modrá
skladem u dodavatele 54 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč
TK Lighting 10069 - Stropní svítidlo Fairy gold 3xG9, zlatá/transparentní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 318 Kč
TK Lighting 10270 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 4xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 173 Kč
TK Lighting 10001 - Stropní bodové svítidlo Vox 1xGU10 + 2xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 65 ksdodání 4-14 dní
1 426 Kč
TK Lighting 4674 - Stropní bodové svítidlo Cover wood 2xGU10, černá/ořech
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 6915 - Bodové svítidlo Jet 3xGU10, bílá
skladem u dodavatele 692 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 10269 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 3xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
TK Lighting 6180 - Bodové svítidlo TOP 2xGU10, hnědá
skladem u dodavatele 75 ksdodání 4-14 dní
876 Kč
TK Lighting 6911 - Bodové svítidlo Jet 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 1221 ksdodání 4-14 dní
202 Kč



























































