TK Lighting 4539 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4539 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 1579 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Součástí balení je transparentní kroužek.
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 170 mm |
| Výška: | 135 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5349 - Bodové svítidlo Jet 1xGU10, černá
skladem u dodavatele 560 ksdodání 4-14 dní
477 Kč
TK Lighting 5393 - Bodové svítidlo Jet 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 98 ksdodání 4-14 dní
617 Kč
TK Lighting 4352 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, bílá
skladem u dodavatele 1649 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 4351 - Stropní bodové svítidlo Jet 1xGX53, Ø85, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
234 Kč
TK Lighting 4334 - Stropní bodové svítidlo Jet 1xGX53, Ø85, bílá
skladem u dodavatele 127 ksdodání 4-14 dní
234 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10121 - Stropní dřevěné jednobodové svítidlo Eve 1xGU10, buk
skladem u dodavatele 50 ksdodání 4-14 dní
721 Kč
TK Lighting 10123 - Stropní dřevěné jednobodové svítidlo Eve 1xGX53, buk
Skladem 5 ksihned k odeslání
669 Kč
TK Lighting 10235 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, zelená
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 10269 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 3xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
TK Lighting 10270 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 4xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
2 173 Kč
TK Lighting 818 - Nástěnné svítidlo Vaio white 1xE27, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
550 Kč
TK Lighting 2730 - Stropní svítidlo Fairy graphite 4xE27, černá/grafit
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
3 158 Kč
TK Lighting 5967 - Bodové svítidlo TOP 2xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
1 172 Kč
TK Lighting 4673 - Bodové svítidlo Cover wood 1xGU10, černá/ořech
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
482 Kč
TK Lighting 4372 - Stropní svítidlo Fairy graphite 3xE27, černá/grafit
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 121 Kč


























































