TK Lighting 10239 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, béžová
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10239 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | béžová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 350 mm |
| Výška: | 140 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10222 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, béžová
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
TK Lighting 10240 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, béžová
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 068 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10220 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, zelená
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
410 Kč
TK Lighting 10221 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, modrá
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
410 Kč
TK Lighting 10222 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, béžová
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
TK Lighting 10235 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, zelená
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 10242 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, šedá
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 10240 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, béžová
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 068 Kč
TK Lighting 10223 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, šedá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
TK Lighting 10237 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, modrá
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 10234 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, růžová
skladem u dodavatele 73 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč



























































