SPECTRUM SLIP005024 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR ZLATÝ
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP005024 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Dekorativní reflektor dodávaný ke svítidlům CHLOE ELEMENTO 1xGU10 - SLIP005017 a SLIP005018.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x35, 1x30 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 90, 95 mm |
| Výška: | 140/1500, 97/1000 mm |
termín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM SLIP005023 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR STŘÍBRNÝ
skladem 12 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
SPECTRUM SLIP005017 - Stropní svítidlo CHLOE ELEMENTO 1xGU10 IP20 230V 95x140 mm černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM SLIP003013 - Stropní bodové svítidlo MADARA MINI II 1xGU10, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
SPECTRUM SLIP006019 - Bodové svítidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 134 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI043032CCT_PW - Stropní LED svítidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, bílá
skladem u dodavatele 1706 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP005012 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Spectrum SLIP003058 - Bodové svítidlo Madara Libra 1xGU10, černá
skladem u dodavatele 869 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLIP005064 - Stropní koupelnové svítidlo CHLOE GU10 IP44 1xGU10, Ø70, bílá
skladem u dodavatele 2553 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP005023 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR STŘÍBRNÝ
skladem 12 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
SPECTRUM SLIP005011 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, černá
Skladem 4 ksihned k odeslání
SPECTRUM SLIP004002 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V bílá 94x125 mm
Skladem 7 ksihned k odeslání


























































