SPECTRUM SLIP005011 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, černá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP005011 |
Dostupnost:
Skladem 4 ks
ihned k odeslání Další kusy
termín na dotaz - upřesníme
ihned k odeslání Další kusy
termín na dotaz - upřesníme
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | hliník |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 250, 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 120 mm |
| Výška: | 85 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
| Interiérové/Exteriérové: | INT |
| Rozměry: | 120x85 mm |
| Třída ochrany: | I |
| Výkon: | 35 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP005010 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, bílá
skladem 4 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
427 Kč
SPECTRUM SLIP005012 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
464 Kč
SPECTRUM SLIP005013 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
464 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM SLIP004002 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V bílá 94x125 mm
Skladem 7 ksihned k odeslání
276 Kč
SPECTRUM SLIP005012 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
464 Kč
Spectrum SLIP005064 - Stropní koupelnové svítidlo CHLOE GU10 IP44 1xGU10, Ø70, bílá
skladem u dodavatele 2553 ksdodání 3-7 prac. dní
211 Kč
SPECTRUM SLIP004003 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V černá/stříbrná 94x125 mm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
333 Kč
SPECTRUM SLIP003026 - Stropní bodové svítidlo MADARA MINI 6xGU10 230V IP20 bílá
skladem 4 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 119 Kč
Spectrum SLIP003057 - Bodové svítidlo Madara Libra 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 391 ksdodání 3-7 prac. dní
309 Kč
SPECTRUM SLIP003013 - Stropní bodové svítidlo MADARA MINI II 1xGU10, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
371 Kč
SPECTRUM SLIP005010 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, bílá
skladem 4 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
427 Kč
Spectrum SLI043033CCT_PW - Stropní LED svítidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, černá
skladem u dodavatele 1047 ksdodání 3-7 prac. dní
141 Kč



























































