TK Lighting 10159 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10159 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 160 mm |
| Výška: | 1700 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10187 - Designový lustr Modesto 3xGU10, Ø500, černá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
2 188 Kč
TK Lighting 10161 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø190, černá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
840 Kč
TK Lighting 10160 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø295, černá
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
809 Kč
TK Lighting 10149 - Designový lustr Modesto 3xGU10, černá
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 11329 - Lustr LAVA SABIA 7xG9, béžová/koňak
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
5 094 Kč
TK Lighting 3255 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø200, přírodní/oranžová
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 11602 - Lustr CALMA 1xE27, Ø500, béžová
skladem u dodavatele 70 ksdodání 4-14 dní
2 141 Kč
TK Lighting 5975 - Textilní lustr Calisto 3xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 11039 - Lustr SOPHIA COGNAC 1xE14, Ø130, černá/koňak
skladem u dodavatele 214 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 6888 - Dřevěný lustr Venus wood 1xE27, Ø630, bříza/přírodní
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
3 318 Kč
TK Lighting 5383 - Lustr Esme 6xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
6 756 Kč
TK Lighting 10843 - Lustr PEARL MIX 3xG9, Ø240, černá/čirá/grafit/koňak
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
1 530 Kč
TK Lighting 4506 - Lustr Estera 7xG9, hnědá/jantar
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
3 417 Kč
TK Lighting 5899 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, béžová
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 400 Kč



























































