TK Lighting 10149 - Designový lustr Modesto 3xGU10, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10149 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x10 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 820 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10187 - Designový lustr Modesto 3xGU10, Ø500, černá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
2 188 Kč
TK Lighting 10161 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø190, černá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
840 Kč
TK Lighting 10159 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 10160 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø295, černá
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
809 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4261 - Lustr Sol 1xE27, černá/zlatá/jantar
skladem u dodavatele 147 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 10077 - Lustr Cono S 1xE27, Ø190, žlutá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
564 Kč
TK Lighting 3140 - Textilní lustr Duo 3xE27, přírodní/cihlová/oranžová/zelená
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 375 Kč
TK Lighting 4346 - Lustr HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 582 Kč
TK Lighting 11107 - Lustr LAVA SABIA 3xG9, koňak/béžová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 173 Kč
TK Lighting 6126 - Designový lustr MONTOYA BLACK 4xE27, Ø560, černá
skladem u dodavatele 68 ksdodání 4-14 dní
2 178 Kč



























































