TK Lighting 10006 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, len
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10006 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 68 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, plast, kov |
| Barva: | - přírodní lněná látka, béžová, len |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 430 mm |
| Výška: | 310 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4336 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, len
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 121 Kč
TK Lighting 1533 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 373 Kč
TK Lighting 1535 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, růžová
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 113 Kč
TK Lighting 3144 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, šedá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
1 580 Kč
TK Lighting 1534 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, modrá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 229 Kč
TK Lighting 4229 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, růžová
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 099 Kč
TK Lighting 4228 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 343 Kč
TK Lighting 3145 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, šedá
skladem u dodavatele 132 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 4230 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, modrá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 099 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10222 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, béžová
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
TK Lighting 10227 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
908 Kč
TK Lighting 10230 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, modrá
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 10221 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, modrá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
410 Kč
TK Lighting 3144 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, šedá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
1 580 Kč
TK Lighting 4230 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, modrá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 099 Kč
TK Lighting 10220 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, zelená
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
410 Kč
TK Lighting 1533 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 373 Kč
TK Lighting 10236 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, zelená
skladem u dodavatele 53 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč
TK Lighting 10219 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, růžová
skladem u dodavatele 41 ksdodání 4-14 dní
410 Kč



























































