TK Lighting 10272 - Dřevěný lustr Estera wood 7xG9, bílá/ořech
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10272 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | dřevo, plast, sklo, kov |
| Barva: | ořech, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 7x9 W |
| Počet žárovek: | 7 |
| Délka: | 900 mm |
| Výška: | 1250 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10273 - Dřevěný lustr Estera wood 9xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
4 558 Kč
TK Lighting 10270 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 4xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
2 173 Kč
TK Lighting 10269 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 3xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 16045 - Stojací dřevěná lampa Estera wood 3xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 691 Kč
TK Lighting 5809 - Stojací dřevěná lampa Estera wood 3xG9, bílá/borovice
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 691 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 11050 - Lustr BALLO 3xE14, Ø350, béžová/bílá/dřevo
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 842 Kč
TK Lighting 5770 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø200, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 68 ksdodání 4-14 dní
1 063 Kč
TK Lighting 6299 - Dřevěný lustr Oslo brown 3xE27, 1180mm, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
4 247 Kč
TK Lighting 11097 - Lustr ESTERA WOOD 9xG9, ořech/bronz/jantar
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
4 402 Kč
TK Lighting 11049 - Lustr BALLO 1xE14, béžová/bílá/dřevo
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
881 Kč
TK Lighting 5905 - Dřevěný lustr Estera wood 7xG9, bílá/borovice/béžová
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
3 884 Kč
TK Lighting 5664 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, béžová/borovice
skladem u dodavatele 54 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 4507 - Dřevěný lustr Oslo brown 2xE27, 830mm, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 33 ksdodání 4-14 dní
3 106 Kč
TK Lighting 6888 - Dřevěný lustr Venus wood 1xE27, Ø630, bříza/přírodní
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
3 318 Kč
TK Lighting 10188 - Designový lustr Modesto 3xGU10, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 360 Kč



























































