TK Lighting 10269 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 3xG9, bílá/ořech
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10269 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | dřevo, plast, sklo, kov |
| Barva: | ořech, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x9 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 470 mm |
| Výška: | 170 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10273 - Dřevěný lustr Estera wood 9xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
4 558 Kč
TK Lighting 10272 - Dřevěný lustr Estera wood 7xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
3 884 Kč
TK Lighting 10270 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 4xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 173 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 16045 - Stojací dřevěná lampa Estera wood 3xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 691 Kč
TK Lighting 5809 - Stojací dřevěná lampa Estera wood 3xG9, bílá/borovice
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 691 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4524 - Stropní a nástěnné dřevěné svítidlo Noble 4xG9, bílá/borovice
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 390 Kč
TK Lighting 665 - Stropní svítidlo Vaio white 3xE27, Ø460, bílá/dřevo
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
TK Lighting 5768 - Stropní dřevěné svítidlo Estera wood 3xG9, bílá/borovice/béžová
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 499 Kč
TK Lighting 4675 - Stropní bodové svítidlo Cover wood 3xGU10, černá/ořech
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 395 Kč
TK Lighting 10123 - Stropní dřevěné jednobodové svítidlo Eve 1xGX53, buk
Skladem 5 ksihned k odeslání
669 Kč
TK Lighting 10270 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 4xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 173 Kč
TK Lighting 5777 - Stropní bodové svítidlo Cover wood 5xGU10, černá/ořech
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
2 043 Kč
TK Lighting 666 - Stropní svítidlo Vaio white 5xE27, Ø500, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 188 Kč
TK Lighting 4674 - Stropní bodové svítidlo Cover wood 2xGU10, černá/ořech
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 4525 - Stropní a nástěnné dřevěné svítidlo Noble 6xG9, bílá/borovice
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 012 Kč



























































