Idea led ID-2974 - Digitální LED pásek COB 21W/m, RGB, 24V, 1260lm/m, Ra90, WS2811 IC, IP20, 5m
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2974 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2974 – Digitální LED pásek COB 21W/m, RGB, 24V, 1260lm/m, Ra90, WS2811 IC, IP20, 5m
Digitální LED pásek COB s technologií WS2811 IC umožňuje adresovatelné ovládání jednotlivých segmentů, což poskytuje široké možnosti barevných efektů, animací a dynamického osvětlení. Výkon 21 W/m a hustota 720 LED/m zajišťují vysokou svítivost a rovnoměrné světlo bez viditelných bodů.
RGB provedení nabízí plnou škálu barev s možností kombinací a efektů, zatímco vysoký index podání barev Ra90 garantuje přirozené podání odstínů. Pásek je stmívatelný a lze jej zkracovat každých 50 mm, což usnadňuje flexibilní instalaci.
Díky šířce 10 mm se hodí pro většinu hliníkových profilů. Ideální je pro dekorativní a kreativní osvětlení – TV stěny, herní kouty, podhledy, bary, vitríny nebo komerční instalace.
Technické parametry
- Typ: Digitální LED pásek COB (WS2811 IC)
- Výkon: 21 W/m
- Světelný tok: 1260 lm/m
- Barva světla: RGB (adresovatelný)
- Napětí: 24 V
- CRI: Ra90
- Šířka pásku: 10 mm
- Délka balení: 5 m
- Krytí: IP20
- Počet LED: 720/m
- Úhel svícení: 120°
- Zkracování: po 50 mm
- Stmívatelný: ano
- Adresovatelný: ano (WS2811 IC)
| Barva světla: | RGB |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Napětí: | 24 V |
| Max. výkon: | 21 W |
| Světelný tok: | 1260 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 90 |
| Životnost LED: | 20000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Délka: | 5000 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2276 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1000lm/m, Ra90, IP20, 12V, 5m
skladem u dodavatele 255 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2270 - LED pásek COB 11W/m, 3000K, 875lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladem u dodavatele 588 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2236-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 6300K, 1070lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 33 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2271 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1000lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Idea led ID-2281 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1100lm/m, 24V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 865 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2277 - LED pásek COB 11W/m, 4000K, 1250lm/m, Ra90, IP20, 12V, 5m
skladem u dodavatele 416 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2267 - LED pásek COB 4,9W/m, 6000K, 570lm/m, 12V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 358 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2238-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 4000K, 1050lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2280 - LED pásek COB 11W/m, 3000K, 875lm/m, 24V, Ra90, IP20, 5m
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2364 - LED pásek COB 10W/m, 6000K, 1190lm/W, 24V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 556 ksdodání 3-14 dnů



























































