Rendl R10441 - Venkovní stojanové svítidlo Treeza 1xE27, IP54, antracit/saténové sklo
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R10441 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 47 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo |
| Barva: | satén |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x26 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 70x100 mm |
| Výška: | 650 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10380 - Venkovní stojanové LED svítidlo Treeza 7W, 3000K, 123lm, IP54, antracit/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 105 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13932 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 49 ksdodaní 2-14 dní
3 465 Kč
Rendl R13758 - Venkovní stojanové LED svítidlo Gardien 10W, 3000K, 600lm, IP54, V650, černá
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
3 780 Kč
Rendl R13936 - Venkovní stojanové LED svítidlo Bobo 8W, 3000K, 640lm, IP65, V395, antracit
skladem u dodavatele 59 ksdodaní 2-14 dní
3 240 Kč
Rendl R10380 - Venkovní stojanové LED svítidlo Treeza 7W, 3000K, 123lm, IP54, antracit/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 105 Kč
Rendl R12515 - Venkovní stojanové LED svítidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 63 ksdodaní 2-14 dní
3 960 Kč
Rendl R12626 - Venkovní stojanové LED svítidlo Abax 15W, 3000K, 423lm, IP54, V650, antracit
skladem u dodavatele 69 ksdodaní 2-14 dní
6 120 Kč
Rendl R10548 - Venkovní stojanové LED svítidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, V886, antracit
skladem u dodavatele 32 ksdodaní 2-14 dní
4 455 Kč
Rendl R13638 - Venkovní stojanové svítidlo Clyde 1xE27, IP44, 600mm, antracit/opál
skladem u dodavatele 109 ksdodaní 2-14 dní
2 295 Kč
Rendl R10367 - Venkovní stojanové svítidlo Ponder 1xE27, IP44, 204mm, černá/saténové sklo
skladem u dodavatele 114 ksdodaní 2-14 dní
2 295 Kč
Rendl R11171 - Venkovní stojanové LED svítidlo Sonet 7W, 3000K, 477lm, IP54, V450, antracit
skladem u dodavatele 120 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč


























































