SPECTRUM WOJ+22404_9W - LED trubice G13 T8 9W 6000K 60cm 1260lm PREMIUM
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+22404_9W |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 442 ksdodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 6000 K |
| Patice: | G13 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 1x9, 9 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Světelný tok: | 1260 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 26000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 270 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Spolupráce se stmívačem: | ne |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 28 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+22403_9W - LED trubice G13 T8 9W 4000K 60cm 1260lm PREMIUM
skladem u dodavatele 1618 ksdodání 3-7 prac. dní
89 Kč
SPECTRUM WOJ+22383_18W - LED trubice G13 T8 18W 6000K 120cm 2600lm PREMIUM
Skladem poslední kusihned k odeslání
122 Kč
SPECTRUM WOJ+22382_18W - LED trubice G13 T8 18W 4000K 120cm 2600lm PREMIUM
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
122 Kč
SPECTRUM WOJ+22386_24W - LED trubice G13 T8 24W 6000K 150cm 3500lm PREMIUM
skladem u dodavatele 3080 ksdodání 3-7 prac. dní
155 Kč
SPECTRUM WOJ+22385_24W - LED trubice G13 T8 24W 4000K 150cm 3500lm PREMIUM
Skladem 4 ksihned k odeslání
155 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+22305_17W - LED trubice G13 T8 17W 6000K 120cm 1900lm
skladem u dodavatele 9205 ksdodání 3-7 prac. dní
45 Kč
SPECTRUM WOJ+22948 - LED trubice NANO plastic G13 T8 9W 6000K 60cm 1000lm
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-7 prac. dní
51 Kč
SPECTRUM WOJ+22302_8.5W - LED trubice G13 T8 8,5W 6000K 60cm 900lm
skladem u dodavatele 20925 ksdodání 3-7 prac. dní
32 Kč
SPECTRUM WOJ+22303_17W - LED trubice G13 T8 17W 3000K 120cm 1800lm
skladem u dodavatele 1740 ksdodání 3-7 prac. dní
45 Kč
SPECTRUM WOJ+22946 - LED trubice NANO plastic G13 T8 9W 3000K 60cm 1000lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
72 Kč
SPECTRUM WOJ+22304_17W - LED trubice G13 T8 17W 4000K 120cm 1900lm
skladem u dodavatele 4307 ksdodání 3-7 prac. dní
45 Kč
Spectrum WOJ+22959 - LED trubice G13, T8, 24W, 4000K, 150cm, 3500lm, 270°, PREMIUM
skladem u dodavatele 437 ksdodání 3-7 prac. dní
103 Kč
SPECTRUM WOJ+22953 - LED trubice NANO plastic G13 T8 24W 4000K 150cm 2500lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
132 Kč
SPECTRUM WOJ+22403_9W - LED trubice G13 T8 9W 4000K 60cm 1260lm PREMIUM
skladem u dodavatele 1618 ksdodání 3-7 prac. dní
89 Kč
Spectrum WOJ+22958 - LED trubice G13, T8, 18W, 6000K, 120cm, 2600lm, 270°, PREMIUM
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
71 Kč





























































