SPECTRUM WOJ+14576 - LED žárovka C35 E14 230V 1W COG 120lm 4000K 300°
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14576 |
Dostupnost:
Skladem 9 ks
ihned k odeslání Dalších 1163 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 1163 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva: | čirá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 1, LED 1 W |
| Světelný tok: | 120 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 300 ° |
| Spolupráce se stmívačem: | ne |
| Průměr: | 35 mm |
| Výška: | 99 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
| Energetická třída (nová): | E |
| Frekvence: | 50HZ Hz |
| Rozměry: | 35x99 mm |
| Výkon: | 1 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14575 - LED žárovka C35 E14 230V 1W COG 110lm 2700K 300°
Skladem 4 ksihned k odeslání
32 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+13756 - LED žárovka E14 G45 230V 6W 4000K 540lm 160°
Skladem poslední kusihned k odeslání
21 Kč
Spectrum WOJ+14390_5.5W - LED žárovka E14 5,5W, 4000K, 700lm, 300°
Skladem 19 ksihned k odeslání
34 Kč
SPECTRUM WOJ+14215 - LED žárovka E14 G45 230V 8W 3000K 710lm 160°
Skladem 11 ksihned k odeslání
26 Kč
SPECTRUM WOJ+13027 - LED žárovka E14 C37 230V 6W 6000K 560lm 160°
skladem u dodavatele 8925 ksdodání 3-7 prac. dní
21 Kč
Spectrum WOJ+14388_5.5W - LED žárovka E14 5,5W, 4000K, 740lm, 300°
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
31 Kč
SPECTRUM WOJ+14220 - LED žárovka E14 C38 230V 8W 3000K 710lm 160°
Skladem 7 ksihned k odeslání
26 Kč
SPECTRUM WOJ+14073 - LED žárovka E14 G45 230V 4W COG 2700K 400lm 300°, mléčná
Skladem 14 ksihned k odeslání
26 Kč
SPECTRUM WOJ+13026 - LED žárovka E14 C37 230V 6W 3000K 520lm 160°
Skladem 16 ksihned k odeslání
21 Kč
SPECTRUM WOJ+14389 - LED žárovka E14 P45 230V 6W COG 2700K 850lm 300°
skladem 10 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
51 Kč
SPECTRUM WOJ+14395 - LED žárovka E14 P45 230V 6W COG 4000K 900lm 300°
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
52 Kč






























































